Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Absolutnie świeży wystrój pokoju - fototapety

Posted on 06/02/2022 7:35am

Współczesny świat to stała pogoń za przemijającym czasem. Ciężko przystanąć choć na moment,, zatrzymać się na chwilę, spojrzeć w górę i popatrzeć na świat: urok renesansowych kamienic czy zachwycić się feerią barw w mijanym codziennie parku.


Jednak niezwykłe możliwości dzisiejszej techniki druku wielkoformatowego umożliwiają nam przenieść owe miejsca do własnego domu.

dekoracja
Author: Steve Rainwater
Source: http://www.flickr.com
Wyobraź sobie słoneczną Grecję... Świeżo zerwaną paprykę, czerwone pomidory czy soczyste słodkie brzoskwinie. Twoje kuchenne królestwo zamieni się w rajską wysepkę, na którą możesz się udać każdego dnia przygotowując posiłek. Wystarczy, że przykleisz na jednej ze ścian lub wypełnisz przestrzeń między szafkami zdjęciem apetycznych winogron, limonek i sprawisz, iż rozpłynie fantastyczny zapach skromnej acz jakże uroczej lawendy z greckich poletek. Grecja może zawitać do Ciebie również w saloniku, jeżeli zdecydujesz się na obraz klimatycznej wąskiej, pnącej się w górę fototapety uliczki włoskiej i spływającą z nich winoroślą. Możemy wzmocnić efekt i zdecydować się na fototapety 3d jak . Patrząc na taki obraz widzimy obiekty, które są daleko tym samym ulegając złudzeniu otwarcia przestrzeni w pokoju - wrażenia gwarantowane!

Nie ma miejsca, nie ma klimatu, które nie mogłoby stać się naszym udziałem, jeżeli zdecydujemy się na umieszczenie fototapet. To dzięki nim możemy zapewnić naszemu dziecku zwiedzanie nowych galaktyk albo udać się do egzotycznego SPA w własnej łazience. Jeżeli chcemy zaimponować dziecku, wyczarujmy dla niego wspaniały, czerwony samochód, który tylko czeka, aby ruszyć nim w podróż w nieznane. Każde pomieszczenie, począwszy od kuchni, sypialnię czy pokój dziecka możemy przekształcić w każde na świecie miejsce, o którym skrycie marzymy.

Jeśli chcesz poznać coś faktycznie bardzo ciekawego, sprawdź treść tej strony a na pewno nie pożałujesz.

W dzisiejszych czasach fototapety to nie jedynie bogactwo obrazów, ale także najnowsze materiały oraz techniki druku. Jasny salon z oknami wychodzącymi na południe nie stanowi już problemu. Jeśli zaprosimy do niego słonia afrykańskiego barwy nie ulegną zmianie przez bardzo długi okres, zaś my będziemy mogli się nim cieszyć tak długo, aż zamarzy nam się klimat pustyni...lodowej, Antarktydy.

Tags: pokój, kuchnia, wrażenie