Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Jak naklejki przemieniły wygląd naszych domów i w jakich branżach znalazły kolejne zastosowania

Posted on 20/03/2023 2:58pm

W XXI wieku nasze pociechy posiadają tak dużo zabawek, że rodzicom trudno wygospodarować ekstra miejsce na ich przetrzymywanie. Zwłaszcza osoby mieszkające w blokach muszą rozdawać zbędne plastikowe samochody i szmaciane misie dzieciom kuzynów. Z kolei rodziciele, którzy nie pragną, aby ich potomkowie ciągle bawili się tylko i wyłącznie zabawkami, próbują zaciekawić dzieci również innymi czynnościami.


Pokój dziecka, fototapeta z ptakami
Author: http://twoje-fototapety.pl
Source: http://twoje-fototapety.pl
Aby poprawić sprawność manualną córki meble do pokoju dziewczynki wystarczy kupić kredki ołówkowe i spory kawałek papieru, aby można było na nim z łatwością malować. A zamiast sprzętów rysowania można zainwestować w naklejki. Cały ich zestaw może mieć nawet 1000 sztuk, więc dobra zabawa gwarantowana. A skoro już rzecz o naklejkach dla dzieci, to warto w tym miejscu wspomnieć o tych przyklejanych na murach dziecięcego pokoju.

Dostępne wzory można podzielić zasadniczo na dwie grupy, te dla chłopaków i te dla dziewczynek. W tej pierwszej grupie dominują wizerunki małych rycerzy, pingwinów w czapkach i promów kosmicznych. A dla małych królewien są przeznaczone te z podobizną baśniowego pałacu lub bukiety z kwiatów rodzimych. Naklejki, o których była mowa w poprzednim paragrafie nie ograniczają się rzecz jasna tylko do pokojów dziecięcych. Dorośli również mogą umieścić na ścianie salonu kub kuchni interesujące fotografie. Mogą się na nich znajdować widoki znad rzek, słodycze, martwa natura czy nierealistyczne kompozycje. Tego rodzaju ozdoby mogą stać się nieprzeciętnym elementem wystroju wnętrz naszych mieszkań, a nawet biur. Można je śmiało przyklejać także na meble albo na inne wygładzone powierzchnie. W ten sposób wprowadzamy nieco nowoczesności do naszych pomieszczeń, co z pewnością pozytywnie zaskoczy naszych sąsiadów. A wrażenie będzie tym potężniejsze, im lepiej konkretna fototapeta została dobrana do panującego wystroju wnętrza. Odwiedź tę stronę: .

Słowo naklejki kojarzy się również z etykietkami umieszczanymi na różnego rodzaju butelkach. Pierwsze skojarzenie prowadzi nas do wirtualnych sklepów z artykułami weselnymi. Ich asortyment jest tak duży, że narzeczeni trochę posprzeczają się przy wyborze tych najodpowiedniejszych modeli. Nie lada atrakcją jest możliwość samodzielnego zaprojektowania wyglądu etykiety, a nawet umieszczenia na niej własnych fotografii. A poza tym rzeczonym papierowym towarem zaciekawieni będą również wytwórcy wódki, którzy przecież nie mogą wypuścić do obrotu nieoznakowanych butelek. Pamiętajmy też o winiarzach hobbystach, którzy na domowy użytek produkują własne czerwone wino.

Tags: ozdoby, pokój dziecka, naklejki