Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Jak urządzić ładną jadalnię ?

Posted on 03/05/2024 9:58am

W ładnym pomieszczeniu pożywienie smakuje lepiej! Przyzwoicie umeblowana jadalnia stanie się idealnym miejscem do spotkań a także wspólnego spożywania dań.


Śliczne mebelki, przyjazna kolorystyka spowodują, że jadalnia spodoba się nie wyłącznie mieszkańcom, ale również gościom.
Nawet jeżeli metraż naszego domku nie pozwala na zorganizowanie osobnego pomieszczenia, wystarczy odrobina inwencji a na pewno wygospodarujemy kawałeczek przestrzeni w pokoju dziennym albo kuchni, która pozwoli wykreować mini (minimalistyczne tatuaże warszawa) jadalnię a także chociaż na moment połączyć rodzinę.


sprzęty
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com


Meble z drewna to niezawodny fragment w każdego domku. Charakteryzuje je głównie naturalne piękno a także trwałość. Możemy pokusić się o wprowadzenie troszkę nowocześniejszego szczegółu w postaci lakierowanego blatu do którego będą pasować właściwie każdego rodzaju krzesła. Biała lśniąca powierzchnia uwydatni linie słojów na meblach. Drewno spowoduje, że jadalnia wyróżni się głębokim kolorem, piękną fakturą. Pokój stołowy połączony z salonem będzie w sam raz na zorganizowanie świątecznej kolacji. Ogromny stolik to kluczowy sprzęt w każdej jadalni, to dokładnie na stole koncentruje się cała uwaga. Doskonale sprawdzi się ogromny, drewniany stół z metalowymi nogami, który pomoże zmieścić większą liczbę osób. Przy stole trzeba postawić komfortowe krzesła, które będą miały dość duże oparcia, co zagwarantuje komfort. Nadzwyczaj ważnym punktem każdej jadalni będzie stosowne oświetlenie. Najistotniejsze źródło światła warto ulokować tuż ponad stołem.
Latarenki jak też lampiony postawione na komodzie wprowadzą fantastyczny klimat, natomiast kinkiety reflektory zamontowane pod stropem pomogą w sposób równomierny oświetlić całe pomieszczenie.

Tags: oczy, salon, pomieszczenia