Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Jak urządzić designerskie mieszkanie?

Posted on 20/03/2023 3:00pm

Wielu z nas chce mieć innowacyjnie i elegancko prezentujące się mieszkanie, które oprócz tego będzie jak najbardziej praktyczne. Sposobów na innowacyjne wnętrza jest niemało. Na początku warto zastanowić się nad odpowiednim doborem barw, które w przypadku mieszkań odgrywają niebagatelne znaczenie.


Bardzo modna jest współcześnie biel, połączona z pastelami i czernią. Do designerskich mieszkań (sprawdź ofertę na mieszkania krzyki) idealnie pasują przeróżne stalowe dodatki bądź też niecodzienne zestawienia, m.in. metalu i drewna.
W nowoczesnych mieszkaniach pasują wszelkie unikalne, a oprócz tego gustowne akcesoria. Należy wybrać elegancję i klasyczną jednorodność. Bardzo ważne bywa również zestawienie odpowiednich proporcji. (Czytaj też ) Do spokojnych barw, np. szarości lub beżów, doskonale pasują lampy kryształowe. Dzisiaj bardzo modne są lampy swarovsky, eleganckie i luksusowe, chociaż oprócz tego niezwykle skromne w formie. Takie dodatki niezawodnie będą się prezentować w dużych pomieszczeniach. Jeśli dodatkowo zakupimy designerskie sofy, z całą pewnością stworzymy wnętrze godne podziwu.
Lampy w stylu vintage, kolekcja Shadow violet
Author: Nowodvorski Ligthing
Source: Nowodvorski Ligthing

Żeby nowoczesne wnętrze nie wyglądało zbytnio surowo, warto umieścić w nim nieco "cieplejsze" elementy, np. wyprodukowane z drewna. Taką funkcje powinna spełniać chociażby podłoga z drewna, tudzież miękkie materiały, z których stworzone zostaną zasłony albo fotele. Należy wiedzieć również, że nowoczesne mieszkanie to także jak najwięcej wolnej przestrzeni. W niewielkich mieszkaniach zazwyczaj likwiduje się ściany w niektórych pomieszczeniach, łącząc ze sobą salon z kuchnią. Dzięki temu zyskujemy nieco miejsca, chociaż metraż pozostaje ten sam. Autor


W nowoczesnych pomieszczeniach nie powinniśmy bać się wszelkiego rodzaju eksperymentów - w takich wnętrzach jest to wręcz zalecane. Jeśli lubimy urządzać wnętrza, powinniśmy nieco połączyć style, np. do designerskiej, nieco industrialnej przestrzeni, wprowadzić kilka przedmiotów rustykalnych. Wówczas sprawimy, iż nasze mieszkanie stanie się niepowtarzalne, a jednocześnie niezwykle modne. Nie trzeba obawiać się także realizowania swoich, czasem nawet szalonych pomysłów, mieszkanie bowiem to przestrzeń, gdzie najczęściej spędzamy wiele czasu każdego dnia, wypoczywamy w nim, pracujemy, spotykamy się z bliskimi i przyjaciółmi więc musi być komfortowe. Polecamy też

Tags: lampy, sofy, fotele