Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Jak urządzić salon?

Posted on 26/03/2024 10:14am

Sofa to obligatoryjny mebel w każdym pokoju dziennym! To właśnie na niej można wygodnie się rozsiąść po czym oddać błogiemu relaksowi.


Nie bez znaczenia będzie też wygląd tego mebla.
W sklepach wnętrzarskich znajdziemy sofy nawet rozkładane a także narożniki. W większych pokojach dziennych prym wiodą narożniki, jakie posiadają funkcję rozkładania i świetnie sprawdzą się w przypadkach, kiedy chcemy przenocować gości. W ciągu dnia nie zajmie zbyt wiele miejsca oraz będzie spełniała funkcję siedzenia. Narożnik spełni swoją funkcję bez względu od metrażu pokoju dziennego. Przy narożnym meblu nie trudno ustawić kawowy stolik, do jakiego każdy miał będzie łatwy dostęp, niezależnie od miejsca, jakie zajmuje na kanapie. Przebojem stały się kanapy (patrz również mti furninova wyprzedaż) na trzy osoby. Jest to rodzaj mebla, który wspaniale się prezentuje, nie zajmuje zbyt wiele powierzchni a także swobodnie możesz go postawić w centralnym punkcie pomieszczenia. Bardzo często wybierane są też kanapy z całą masą poduszek, na które można nałożyć dowolne pokrowce oraz modyfikować kolorystyczne warianty.


zapachy
Author: Paolo Tonon
Source: http://www.flickr.com


Większość współczesnych sof ma podłokietniki, które pozwolą wygodnie spędzać czas oglądając programy telewizyjne. Pamiętajmy również o wyborze odpowiedniego obicia mebla! Meble Actona skórzane wniosą do wnętrza powiew elegancji a także nutkę chłodu, natomiast wyrazista tapicerka pomoże stworzyć wyszukaną aranżację. Dodatkowo należy pomyśleć o dopasowaniu szafki RTV do stylu, w jakim zaaranżowany jest cały pokój dzienny. Zazwyczaj wybierane są szafki pod telewizor wykonane z drewna.
Są uniwersalne, tak samo jak modele w odcieniu białym. Dobrze, gdy szafka będzie posiadała otwierane szuflady, w których będzie można przechowywać krążki z ulubionymi filmami bądź muzyką.

Tags: kolory, oczy, relaks, salon, problem