Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Jak wybrać najlepszą wannę? - czytaj na ten temat więcej

Posted on 10/06/2024 9:25am

Mimo że w naszych łazienkach coraz częściej zobaczyć można kabiny prysznicowe, to i tak wanny ciągle są bardzo popularne. Wiele osób nie jest nawet w stanie wyobrazić sobie, że może urządzić łazienkę, nie umieszczając w niej wanny. Jaki jednak model wanny kupić, skoro w sklepach jest ich tak duży wybór?


Wanna jest bez wątpienia elementarnym elementem wyposażenia łazienki. Wybór doskonałej wanny nie jest dzisiaj prostą sprawą. W sklepach , które prowadzą sprzedaż ceramiki przeznaczonej do łazienki znajduje się bardzo duży wybór, począwszy od prostych i tradycyjnych modeli wanien aż po wanny ocierające się o prawdziwy luksus. Wśród tych ostatnich znaleźć można wanny z hydromasażem - przejrzyj wanny z hydromasażem. Wanny z hydromasażem sprzedawane są w klasycznym kształcie prostokąta, ale można postawić na wannę o asymetrycznym kształcie. Bez wątpienia wanny te mają niezwykle nowoczesny design. Niezależnie, jaki kształt wanny wybierzemy będziemy mogli skorzystać z masażu w zaciszu swojej własnej łazienki.

Jeśli pragniesz poszerzyć swoją znajomość rzeczy w tej tematyce, to czytaj tu noże do skórowaczek następne informacje. Trzeba wejść w ten link.

Wanna mająca dysze do hydromasażu pozwoli każdemu zażyć odrobinę luksusu.
Łazienka, wanna wbudowana  w schody Filon
Author: Aquaform
Source: Aquaform


Każda wanna wymaga od jej właściciel porządnej konserwacji. W przypadku wanien z hydromasażem odpowiednia konserwacja nabiera naprawdę wielkiego znaczenia. Dbając o nią we właściwy sposób, przez długi czas będziemy mogli cieszyć się z możliwości odpoczynku w niezwykle przyjemnych, wpływających właściwie na nasze zdrowie, warunkach. Naszym najważniejszym zadaniem jest wyczyszczenie orurowania wanny. Czyszczenie to należy wykonywać najpóźniej po odbyciu ośmiu kąpieli.


Jeśli zaniedbamy oczyszczanie orurowania, to naprawdę bardzo szybko dysze gwarantujące nam miły masaż mogą się zatkać. Zbyt rzadkie czyszczenie to także ryzyko rozwinięcia pleśni i grzybów, a to już stanowi ogromne zagrożenie dla naszej kondycji zdrowotnej. Poza tym z wanny będzie wydobywał się raczej nieprzyjemny aromat, kąpiel w takich warunkach z pewnością nie będzie należała do wyjątkowo udanych. Powierzchnię wanny można czyścić w taki sam sposób, w jaki czyści się klasyczne wanny. Do kąpieli w wannie z hydromasażem nie wolno używać płynów do kąpieli, które bardzo mocno się pienią, zabronione jest także używanie do mycia ciała klasycznego mydła. Tego rodzaju środki chemiczne niekorzystnie wpływają na zamontowane dysze.

Tags: łazienka, relaks, mydło