Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Królewskie łoże dla każdego

Posted on 20/03/2023 2:54pm

Łóżko to kluczowy element dizajnu czterech kątów. Z pewnością każdy z was zdaje sobie sprawę, jak dużo zależy od wygodnego łóżka. Każdy z pewnością kiedyś doświadczył uczucia tak zwanego „połamania” po spędzeniu nocy w źle wyprofilowanym łóżku.


Istnieje pewien mit, że właściwe łóżko musi być mięciutkie – rzeczywistość jest taka, że korzystniej spać na twardszej powierzchni. Poza tym twardość materac piankowy ma korzystny wpływ na kondycję pleców. Prawidłowym wyborem okazują się zatem łóżka metalowe wyposażone w twardszy materac. Tego gatunku meble spełniają dwie kluczowe funkcje. Przede wszystkim, prezentują się nienagannie, rzecz jasna jeżeli zostaną właściwie dopasowane do dizajnu czterech kątów. Po drugie, dają domownikom dobry sen i ucieczkę od dokuczających pleców. Na naszym rynku można znaleźć dobre nowoczesne łóżka tapicerowane, które posiadają w standardzie właściwie dobrane do profilu pleców materace – to idealny wybór dla osób, które skarżą się na uciążliwe dolegliwości pleców.
Sypialnia, łóżko Zanette
Author: Zanette
Source: Zanette

Dla ludzi, którzy najbardziej ze wszystkiego kochają stylowe meble dla dzieci i rodziców i zazwyczaj śpią w pojedynkę polecamy stylowe łóżka drewniane do sypialni pojedyncze. Na rynku można spotkać rozległy wachlarz projektów. Fajnym zakupem są łóżka, które zostały pomyślane tak, by przywodzić na myśl meble, na których sypiali nasi przodkowie sprzed lat. Taki zabytkowy mebel będzie się znakomicie komponował z mieszkaniem (polecamy włączniki światła nowoczesne) zaprojektowanym w oldskulowym stylu. Interesującym nabytkiem może być łóżko z tradycyjnym materacem ze sprężynkami, ale nie jest to korzystne rozwiązanie dla kręgosłupa.


Łóżka drewniane dla dzieci to stylowe oldskulowe wyjście. Trzeba pamiętać, że warto nabyć maluchowi łóżko z barierkami, bo szkraby zwykle kochają robi sobie przechadzki. O ile ułożysz berbecia do łóżka ze szczebelkami, możesz mieć pewność, że ci nie ucieknie. To okazja dla tych rodzicieli, którzy pragną dostać w trakcie dnia albo nocy chociaż chwilkę ucieczki od nad-aktywnego brzdąca.

Tags: meble