Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Lampy w mieszkaniu i nie tylko

Posted on 19/06/2023 8:04am

Oświetlenie elektryczne jest niejako zastępcą światła dziennego i właśnie dlatego ma ogromny wpływ na wystrój naszych wnętrz. Najważniejszy aspekt to taki, aby to światło było podobne do dziennego. Najlepszym miejscem do zakupu takich produktów jest sklep z oświetleniem, gdzie można znaleźć nowoczesne oświetlenie Cleoni.
Typy oświetlenia są różne takie jak oświetlenie ogólne, miejscowe i na przykład służące jako dekoracja. Najczęściej wybierane jest oświetlenie ogólne a szczególnie na plafony sufitowe.
Lampa z diodami Led
Author: kogakure
Source: www.flickr.com
Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem w pokoju są również wentylatory sufitowe z oświetleniem, działające na zasadzie spychania powietrza w pionie. Z wentylatorów korzysta się najczęściej latem, ale warto dodać, że działają pozytywnie na całe mieszkanie, ponieważ wspomagają krążenie powietrza.Lampy orientalne trafiają zazwyczaj do sypialni, gdyż mają niskie natężenie światła, często nawet bardzo przyciemnione ozdobnymi kloszami co daje wyjątkową atmosferę. Do sypialni idealny jest także kinkiet kula przyścienna, znajdująca się zazwyczaj z dwóch stron łóżka. Są różne rodzaje kinkietów zewnętrznych i wewnętrznych. Można je umieścić na korytarzu, nad drzwiami szafa przesuwna frontowymi. W pokoju biurowym oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest lampka biurkowa aries-gr. Dodatkowym oświetleniem pomieszczeń są pmlighting.pl/Plafony-krysztalowe-nowoczesne_d409_d1364.html.


Oświetlony ogród i otoczenie domu

pmlighting.pl
Odpowiednie oświetlenie gwarantuje dobrze oświetlony dom. Dzięki temu miejsce to będzie wyjątkowe gdy zapadnie zmrok. Doskonałym oświetleniem takich miejsc jak: wjazd, wejścia, tarasy, dekoracje roślinne i alejki ogrodowe są lampy zrobione z tworzywa sztucznego. Dobrą opcją są lampy riva 60b, które są odporne na warunki atmosferyczne. Obecnie dzięki nowoczesnemu oświetleniu można osiągnąć bardzo wyjątkowe efekty.

Tags: lampy, pokój, światło, plafony, oświetlenia