Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Malutka łazienka

Posted on 05/07/2022 12:52pm

Malutka toaleta nie musi być problemem przy aranżacji wnętrz. Co dobrze jest wiedzieć, zastanawiając się jakim sposobem urządzić niewielką łazienkę? Jakie dobrać wyposażenie łazienki? Jak w niedużej łazience rozlokować umywalkę, sedes i prysznic? Niewielka łazienka wymaga należytego projektu. Przejrzyj nasze porady, jakim sposobem zaprojektować jak też urządzić małą łazienkę.


Jeżeli mieszkamy
nowoczesna łazienka
Author: Carl Mattone
Source: http://www.flickr.com
w bloku nierzadko problemem jest niewielka toaleta. W jaki sposób urządzić niedużą łazienkę, aby była funkcjonalna jak też ładna? Jeśli zamieszkujemy w domu prócz wspólnej rodzinnej łazienki, umieszczonej zazwyczaj blisko sypialni, konieczne jest WC w pobliżu wejścia albo w części dziennej. Ale jeszcze lepiej, jeśli będzie to niewielka toaleta, w jakiej zmieści się także prysznic, półeczka na przybory toaletowe i miejsce na odłożenie odzień w trakcie kąpieli. Niewielka toaleta może być przeznaczona dla gości. Niewielka łazienka jeśli mieszkamy w domu na parterze w strefie dziennej nie wyłącznie zastąpi WC, ale także rozwiąże kłopot rannych kolejek w dużej rodzinie, zaś w przypadku potrzeby będzie toaletą gościnną. Umywalnia usytuowana blisko wejścia będzie pożyteczna w ciągu dnia: można tam wziąć szybki prysznic po powrocie z pracy bądź po koszeniu trawnika. Jeśli rodzinna umywalnia jest zbyt mała, żeby oprócz wanny zmieścić tam prysznic można zlokalizować niewielką toaletę w strefie nocnej domku - przy gościnnej sypialni czy przy pokojach maluchów.


Wyposażenie łazienek. W niewielkiej łazience prysznic
prysznic w łazience
Author: Magnus Hagdorn
Source: http://www.flickr.com
umieszczamy w rogu pomieszczenia, natomiast jeśli toaleta jest wąska lub posiada wnękę - między dwiema ścianami. Warto sprawdzić tutaj: najlepsze wyposażenie łazienek. Natrysk z kratą odpływową w podłodze. Na czas kąpieli zasłaniamy to miejsce zasłonką. Mała toaleta i kabina prysznicowa. Jest droższa i wymaga sporzej miejsca niż brodzik bez kabiny. Jeżeli zamiast kwadratowej wyselekcjonujemy popularną ostatnio kabinę pięciokątną bądź półokrągłą, zaoszczędzimy nieco miejsca, ale nie wszystkie takie kabiny są wygodne. Niewielka łazienka zmusza do kompromisów, jednak nie mogą się one odbywać kosztem komfortu. Przed nabyciem małej kabiny powinno się wypróbować, czy po zamknięciu jej ma się wystarczającą swobodę ruchu.

Zaintrygowały Cię przedstawiane zagadnienia? Jeżeli tak, to sprawdź jeszcze, co zawiera w tym temacie ta polecana strona. Odnajdziesz tam zbliżone informacje.

Umywalka w małej toalecie służy nie tylko do mycia dłoni, lecz także do innych działań związanych z powszednią toaletą - dla przykładu golenia. Stąd nie powinna być zbyt mała. Do takiej umywalki kupujemy dla przykładu baterie Deante.

Zobacz tu, sprawdź ofertę wezgłowia do łóżek naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś interesującego. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne stawki, więc nie będziesz żałować!

Po więcej przykładów warto zajrzeć tutaj: polecane baterie deante.

Tags: prysznic, natrysk, dzieci