Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Meble sosnowe do wnętrz

Posted on 05/07/2022 2:46pm

Sosnowe meble jest to rozwiązanie dla tych, którzy marzą o drewnianych meblach jednakże nie posiadają ogromnego budżetu. Ale nie tylko.


Do zalet sosnowych mebli bezsprzecznie należy ich koszt.


grzejniki
Author: Gunnar Ries
Source: http://www.flickr.com
Są stosunkowo niedrogie natomiast prezentują się w ogóle nie gorzej niż meble wykonane z buku albo innej odmiany drewna. Np., nieskomplikowane biurko sosnowe z szafką, to koszt oKOŁO 400zł, natomiast w odsłonie wyłącznie z półką już za około 300zł. Małżeńskie łóżko (bez materaca) nabędziemy już od pięciuset zł. Do tego meble sosnowe cechują się właściwościami elektrostatycznymi jak też dużą trwałością na uszkodzenia mechaniczne. Sosnowe meble nie elektryzują się a przez to w atmosferze dookoła nich nie unosi się niemile widziany kurz. Jest to bardzo ważna informacja dla wszystkich tych osób, które, zmagają się z uczuleniem roztocza kurzu domowego. Meble sosnowe są bowiem rekomendowane uczuleniowcom. Następną cechą sosnowych mebli jest higroskopijność (zdolność wymiany pary wodnej pomiędzy drewnem a otoczeniem). W konsekwencji sprzęty „oddają” nadmiar wilgotności albo uzupełniają jej niedobory same regulując poziom wilgotności - Magnat.


Sosnowe sprzęty możemy zadysponować w stanie surowym oraz pomalować na dowolny, nawet całkiem kryjący odcień. Będą przedstawiać się tak samo dobrze w odcieniu, jak też pomalowane bezbarwnym lakierem. Sosna jest drewnem, z jakiego możemy sporządzić łoża, stoły, szafki, półki, łóżeczka dziecięce, kufry. Cudownie prezentuje się szafka nocna pociągnięta na biało - Magnat.


Sosna jest podatna na obróbkę a równocześnie może wytrzymać nadzwyczaj wiele mechanicznych uszkodzeń.

Masz jeszcze chwilę? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do następnej witryny, na której przygotowaliśmy szczegółowe wpisy - kliknij w link do źródła (https://homeandliving.pl/meble-tapicerowane/).

Jednak ażeby długo służyła i ciągle fajnie się przedstawiała, powinniśmy o nią się zatroszczyć.

Tags: szafki, WC, KOŁO, koszt, łóżka