Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Najlepszy wystrój wnętrza z białymi schodami. W niniejszym tekście odnajdziesz niezbędne informacje!

Posted on 24/06/2021 10:46am

Klatka schodowa to ozdoba domu i ważnym ciągiem komunikacyjnym. Lubi także konkretnie uprzykrzyć działanie przy wykończeniu w domu. Niketórzy wybierają białe schody w mieszkaniu. Dziś zastanowimy się, jak wprowadzić taki plan w życie, i na co patrzeć szczególną uwagę.


Schody wewnętrzne
Author: Peter Galvin
Source: http://www.flickr.com
Na początku zaplanujmy tworzywo, którym okleimy schody.

Pasjonuje Cię tego rodzaju problematyka? Jeśli tak, to zobacz propozycję (https://dekorianhome.pl/oswietlenie-dekoracyjne) pokrewnych postów, ponieważ one z pewnością również okażą się warte Twojej uwagi.

Mamy tu do wyboru wiele różnych materiałów wykończeniowych. Pomyślmy o tym, ile mamy pieniędzy na tą część mieszkania. Zjawiskowo ładnie na schodach prezentują się bialuteńkie płytki ceramiczne. Nie polecamt jednak kupowania ich szczególnie, kiedy wychowujemy małe dzieci. Są one śliskie i nietrudno o wypadek. Gdy już się na takie rozwiązanie skusimy, zastanówmy się, czy chcemy by płytki były błyszczące – w tym przypadku stracimy dużo czasu na ich pucowaniu (wszak muszą błyszczeć i będzie na nich od razu widać nawet rozlanie wody), czy matowe. Możemy się także zdecydować na biały (zobacz sekretarzyk biurko) tynk do wylewek podłogowych, panele albo drewno.


Wiele interesujących koncepcji, które mogą być pomocne przy tego typu rozwiązaniach znalazłam na stronie WWW . Kiedy już zakończymy pracę przy schodach, pomyślmy o ścianach. Najlepiej będzie się tu wyglądać praktycznie każde rozwiązanie kolorystyczne – świetne prezentuje się stara cegła, piękne są też kontrastowe połączenia z mocną czerwienią, błękitem czy fioletem. Wszystko zależy od tego co lubimy i w którym kierunku chcemy wnętrze zaaranżować. Na stopniach pięknie będą wyglądać żywe kwiaty w eleganckich donicach, a ściany można przyozdobić domową galerią wspomnień z wakacji.

Tags: schody, mieszkanie, aranżacja, klatka schodowa