Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Naklejki nie tylko na ścianę, ale również np. na laptopa

Posted on 14/03/2022 7:40am

Czeka Cię niebawem remont? A może zakupiłeś nowe mieszkanko i teraz zastanawiasz się nad jego urządzaniem? Od czego rozpoczniesz? Rzecz jasna od posadzek oraz ścian! Masz już jakieś pomysły? Jeśli nie to, zaznajom się z lekturą poniższego tekstu. Aktualnie na rynku jest bogaty wybór możliwości urządzenia domku, a czasy, kiedy ściany były białe i „gołe” odeszły w niepamięć. Aktualnie stawia się na odcienie jak też ciekawe dekoracje. Wystarczy jedynie odrobina fantazji i dobrego gustu, ażeby Twe ściany zamieniły się w malutkie dzieła sztuki.


lodówka
Author: Dave Goodman
Source: http://www.flickr.com
Dopasuj stosowne odcienie. Ściany nie muszą być białe, jak też monotonne. Można nie tylko pomalować każde pomieszczenie w innej barwie, ale zabawiać się zabarwieniami.

Jeśli bardzo emocjonuje Cię podnoszona w tym miejscu sprawa, poza tym koniecznie zobacz tekst w serwisie (https://gsmeble.pl/) opisującym zbliżone tematy.

Np. możesz dobrać odcień różowy na 3 ścianki a 1 pomalować na inny. Innym sposobem może być malowanie 2 naprzeciwległych ścian na taki sam odcień np., niebieski, a dwu innych na np. kanarkowy. Nie musisz się ograniczać do różnych ścian w różnych barwach. Można pomalować jedną ścianę na mnogie barwy. Pomaluj ścianę na konkretny kolor a następnie domaluj do niej jakiś wzór pod sufitem następnym odcieniem. Jeżeli kolory Ci nie pasują, albo po prostu nie chcesz mieć ścian w rozmaitych barwach, nie obawiaj się. Możesz pomalować je klasyczną bielą. To jednakże nie oznacza, że nie będziesz mógł pozwolić sobie na troszkę szaleństwa. Wręcz na odwrót, białe ściany dają sporzej pola do popisu. W takowym przypadku bowiem wspaniale się sprawdzi naklejanie a także wszelkie inne podobne słowa. Naturalnie nie mowa tutaj o tapetach ale o np: naklejki.


laptop
Author: shizhao
Source: http://www.flickr.com
Te raczej wyszły już z mody. Prawdziwym przebojem są jednakże naklejki na ścianę. Nie jest to wielki wydatek i możemy je łatwo dostać. Starczy wystukać w wyszukiwarce frazę „nalepki na ścianę”, a z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Nalepkami można ozdabiać nie tylko ściany, w handlu osiągalne są również naklejki na laptopa czy naklejki na lodówkę - dekoracja laptopa. Kolejnym sposobem na uatrakcyjnianie naszych ścian są malowidła. Możemy je oczywiście nabyć w sklepie. Jednakże ciekawszym sposobem będą dzieła prywatne bądź znajomych. Nie muszą być to dosłowne obrazy, namalowane farbkami. Równie dobrze możemy zrobić artystyczne fotografie i nimi przyozdobić ściany.

Tags: kolory, mieszkanie, obrazy, ściany