Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Nietypowe ozdoby ścienne w biurze

Posted on 20/09/2022 8:01am

Urlop to wspaniały sezon na odnowienie wyglądu mieszkania. Gdy nie ruszamy w góry czy nad morze, warto spędzić trochę czasu nad tchnięciem w mieszkanie świeżego ducha. Można wymienić meble lub dorobić trochę ciekawych elementów dekoracyjnych. Lecz najważniejszym widokiem, który nadaje pokojowi określony kształt, są ściany. To one są najbardziej zauważalne i dominują kolorystycznie.
Dobrym pomysłem są fototapety na ścianę (+LINK+). Zamówić taką da się przez internet. To banalne, należy napisać formularz, wpisując jakie wymiary ma posiadać żądana fototapeta i dobrać odpowiednią fotografię z zbioru sklepowego. W przypadku, kiedy w sklepowych katalogach nie zobaczymy satysfakcjonującego zdjęcia, czasem do wyboru jest funkcja załadowania zdjęcia z komputera. W ofercie sklepów online znajduje się cała masa motywów fototapet. W wykazach znajdziemy na przykład widoki gór, zwierzęta, muzycy i miasta. Fototapeta na zamówienie potrafi rewelacyjnie udekorować jedną lub kilka ścian w pokoju, oddając jego klimatyczny charakter. Jeśli nie wiesz, na jaki widok na fototapecie się zdecydować, dodam, że warto dobrać obrazek do rodzaju pokoju. I tak fototapety do kuchni mogą obrazować potrawy, a te do pokoju bobasa np. postacie z ulubionych baśni.Twoja-galeria.eu - fototapety
Source: Twoja-galeria.eu
Dla ludzi wolących nieco mniej ekstrawaganckie dekoracje ścian, rekomenduję ciekawe obrazy ścienne. Szczególnie polecam wybrać się do kameralnej pracowni malarskiej w jakimś pięknym zakątku Europy. W ten sposób obraz będzie ciągle przypominał nam o cudownej podróży.

Czy pewien komentarz z www (http://www.zinstudio.pl/wpis-5/) namówił Cię do zostawienia swej oceny? Szalenie nam przyjemnie. Zatem nie czekaj i napisz coś!

Rzecz jasna można odwiedzić również rodzimych malarzy. Trzeba nie zapominać, że malunek musi bezwzględnie pasować do charakteru mieszkania. Bardziej futurystyczne wnętrza świetnie łączą się z abstrakcją. Staromodne i ciepłe pokoje trafnie jest połączyć z obrazem któregoś z klasyków malarstwa. Wspaniałym prezentem dla dziecka może okazać się oprawienie jego dzieł w ramki i udekorowanie pokoju.

Małe zalety artystyczne dzieła wynagrodzi lepsze samopoczucie potomka. A mawia się, że w dekorowaniu wnętrz w rzeczy samej o lepszy humor chodzi!

Tags: obrazy, ściany, malarstwo, fototapeta