Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Odkurzaj szybciej

Posted on 19/08/2022 10:57am

Odkurzacze są o tyle problematycznymi urządzeniami, że do ich przechowywania jest wymagana cenna przestrzeń. Kłopotliwe jest także przełączanie odkurzacza między różnymi gniazdkami w większym domu, regularne zmienianie worka i dźwiganie całego, często ciężkiego urządzenia.


Czyste wnętrze
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Ponadto niedziałające filtry powietrza często są uciążliwe dla osób uczulonych na kurz. Dlatego też narzędziem, o jakim marzy każda gospodyni domowa jest innowacyjny odkurzacz centralny, który niweluje większą część wymienionych problemów. Jest wygodny w obsłudze, bezawaryjny, nie robi dużo hałasu i nie jest wcale dużo droższy od standardowego odkurzacza.

Jak działa?
Cała idea urządzenia opiera się na ukryciu centralnego elementu odkurzacza w miejscu, w który jego odgłos nie będzieprzeszkadzał – w piwnicy czy komórce pod schodami i poprowadzenie przewodów w ścianach do wszystkich wnętrz. W ścianach umieszcza się specjalne gniazdka przypominające te w których płynie prąd. W gniazdkach znajduje się schowana rura odkurzacza (wybierz ofertę odkurzaczy na doman.com.pl), który po podłączeniu końcówki włącza się samoistnie. Jednostka centralna zbiera wszelkiego rodzaju nieczystości, z uwagi na rozmiary opróżnia się ją dużo rzadziej niż zwykłe urządzenia.

Mieszkanie
Author: Amanda Halprin
Source: http://www.flickr.com
To nieskomplikowane rozwiązane zdobyło rzesze zwolenników i jest instalowane w większej części innowacyjnych mieszkań. Moc odkurzacza jest dopasowywana każdorazowo w zależności od długości kabli umieszczonych w ścianie i innych indywidualnych potrzeb.

Najlepsze urządzenia
W większości domów jednorodzinnych prowadzi się około 20 metrów przewodów w ścianach ścian. Daje to możliwość podłączenia odkurzacza do 5 kontaktów. W takiej konfiguracji doradcy polecają odkurzacze beam sc 335. Jest to chętnie wykorzystywana jednostka centralna o wystarczającej mocy ssącej, wydajnych filtrach powietrznych i zbiorniku o pojemności piętnastu litrów.

Przystępna cena i dobra jakość sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się sięgnąć właśnie po to konkretne urządzenie.idź do serwisu umywalki ze stali nierdzewnej umywalki ze stali nierdzewnejDla bardziej zaawansowanych instalacji przewidziano inne egzemplarze tej jednostki centralnej umożliwiającej podłączenie do bardziej zaawansowanej instalacji, sięgającej nawet 120 metrów i pozwalającej na instalację do 20 kontaktów.

Tags: dom, odkurzacz, instalacja, ściana, cena, powietrze

Source: Doman.com.pl