Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Pomysły na upiększenie okien w okresie Bożego Narodzenia

Posted on 20/03/2023 2:59pm

Boże Narodzenie to czas, kiedy chcemy, aby nasz dom był pięknie ozdobiony. Za pomocą kilku przedmiotów możemy sprawić, że pomieszczenia nabiorą swoistego klimatu. Oprócz ozdób choinkowych, stroików, kadzidełek o zimowym zapachu czy lampek, warto pomyśleć o dekoracji okien.


Lekkie i odświeżające aranżacje
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
Dekoracja okna jest w stanie przenieść odrobinę bożonarodzeniowego klimatu na zewnątrz. Dodatkowo uzupełni pozostałe ozdoby. Jak udekorować okno? Najłatwiejszym sposobem bywa wywieszenie lampek choinkowych. Wybieramy odpowiadającą nam długość czy kolor i układamy w dowolny sposób. Jeśli jednak jesteśmy zadania, że jest to rozwiązanie nazbyt banalne i poszukujemy czegoś niesztampowego warto obudzić swoją fantazję i stworzyć coś unikatowego. Idealne rozwiązanie to interesująca zawieszka, którą przywieszamy w oknie. Szyku doda bombka (bombki decoupage sklep) przymocowana przy pomocy wstążki. Świetnie komponuje się tu czerwień ze złotem, granat z bielą, lecz także każde połączenie dopasowane do mieszczących się we wnętrzu dekoracji. Prócz tego możemy wspominać nasze dzieciństwo i powycinać papierowe płatki śniegu. Będzie to wyśmienitą
Świateczna gwiazdka
Author: markus spiske
Source: http://www.flickr.com
zabawą. Dodatkowo do zabawy świetnie jest dołączyć dzieci. Jest to bardzo dobry sposób spędzania czasu razem. Z dziećmi można również zdobić dom za pomocą śniegu w sprayu. Jest dobrze zmywalny, nie ma kłopotu z naprawianiem wzorów. Jest możliwość tworzenia ich samodzielnie lub wykorzystując przygotowane wcześniej szablony. Spray imitujący śnieg to również doskonałe rozwiązanie, kiedy poza domem nie ma prawdziwego puchu. Wróćmy do zawieszek. Zawieszka to cudowna dekoracja okna. Naprawdę ciekawie prezentują się ozdoby wykonane z jadalnych elementów. Świetną propozycją jest złączenie zasuszonych plasterków cytrusów.

Może Cię też zainteresować: wiszące


Słońce sprawi, że będą niczym witraż. Idealne będą także własnej roboty pierniczki. Warto dodać, że ta dekoracja okna świątecznie pachnie! Interesującym sposobem jest malowanie okien mydłem. Taką dekorację również bardzo łatwo się zmywa. Atmosfera Bożego Narodzenia może być podsycana ciekawym ozdabianiem mieszkania - dowiedz się więcej. Należy pamiętać również o oknach, które - świetnie upiększone - powiększą blask wszystkich innych ozdób.

Tags: okno, dzieci, zabawy, Pierniczki