Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Relaks w mieszkaniu

Posted on 19/11/2023 8:59am

W obecnych czasach ludzie żyją szybko, zazwyczaj między pracą, rodziną, imprezami, różnymi pasjami, pracami domowymi...Dało by się tak jeszcze wymieniać długo. Każdy styka się codziennie ze stresującymi sytuacjami. W całym tym pędzie nie można jednak zapominać o relaksie. Nikt nie może żyć w taki sposób bez końca. najprzyjemniej odprężyć się we własnym domu.
Miejsce na relaks

meble kuchenne   slider
Author: Mebel Rust
Source: Mebel Rust
Niezwykle istotne jest, by w mieszkaniu mieć miejsce, w którym czujemy się dobrze i bezpiecznie. Może to być sypialnia, może to być pokój dzienny. Powinniśmy przeznaczyć trochę czasu na przygotowanie sobie takiego kącika. Ciepłe, przytłumione światło, spokojne kolory, ulubiony fotel albo sofa, duży koc, może poduszki - niby niewiele, a tych kilka elementów może stworzyć nam wspaniałe miejsce relaksu. Dopasujmy je do swoich gustów. Doskonałym rozwiązaniem, które wraca do łask są podnóżki. Jeśli lubimy odpoczywać, a nie mamy miejsca na sofę czy szezlong, podnóżek przed fotelem sprawdzi się doskonale.

Znajdź czas dla siebieMeble to przecież nie wszystko. Postarajmy się o to, by w naszym kąciku relaksu panował spokój. Jeśli nie możemy sobie pozwolić na przeznaczenie całego pomieszczenia warto zastanowić się nad zakupieniem parawanu, albo odgrodzeniem się od reszty mieszkania innym sposobem. Możemy do tego celu wykorzystać półkę z książkami, albo pas materiału zawieszony pod sufitem.

Wszyscy potrzebujemy czasem czasu dla siebie. Musi odciąć się od wszystkiego - od firmy, domowników, wiadomości. W związku z tym tak istotne jest, żeby w mieszkaniu, w miejscu, w którym czujemy się doskonale, zaaranżować przestrzeń tylko dla siebie. Takie, gdzie w spokoju możemy poczytać książkę czy gazetę, posłuchać muzyki, albo po prostu posiedzieć patrząc przez okno. Można tam postawić świece do aromaterapii, jeśli lubimy ich aromat. Tak naprawdę ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

Nawet w malutkim mieszkaniu możemy wygospodarować miejsce na kącik relaksu. Pomocny będzie sklep (link tutaj). Po stresującym dniu nie ma nic przyjemniejszego, niż relaks z kubkiem pysznej herbaty.

Nie możesz się doczekać kolejnych interesujących wątków na ten temat? Przekazujemy Ci fantastyczną nowinę - kliknij szczecin meble na wymiar w ten link i delektuj się tekstem.

A sama świadomość, że jest takie miejsce może pomagać w poradzeniu sobie z codziennymi trudnościami.

Tags: sypialnia, mieszkanie, świece, regał