Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Ubieramy pomieszczenie w papierowe pompony

Posted on 12/02/2022 7:40am

Masz małe dzieci? A może sama lubisz rzeczy typu DIY – „do it yourself”, tzw. „zrób to sam”? Tak? Świetnie! W tym tekście damy Ci opcję na własnoręcznie zrobione papierowe pompony.


dzieci, dziecko, niemowle
Author: julie corsi
Source: http://www.flickr.com
Taka ozdoba rewelacyjnie nada się do urozmaicenia kącika dziecka, albo zrobienia ciekawej przestrzeni w pokoju dziennym lub sypialni. Do zrobienia dużych papierowych pomponów musisz zgromadzić barwnej bibuły, cieńki drucik (wykorzystywany w kwiaciarniach, albo do robienia biżuterii), ozdobny sznurek, albo taśmę, linijkę i dobre nożyczki. Rolkę bibuły (50x200 cm) tniemy na 4 albo 5 odcinków (po 50 albo 40 cm każdy), później zginamy je na pół i rozcinamy przy krótszym boku.

Później te skrawki składamy w harmonijkę, zginamy w pół aby wyczuć środek. Po środku nacinamy małe trójkąty ba krawędziach i związujemy drucikiem i piękną tasiemką. Później rozchylamy w wachlarzyk i rozdzielamy warstwa po warstwie. W momencie gdy zrobimy z tego duży pompon można umocować go na karniszu.


pokój dla dzieci
Author: Barlinek S.A.
Source: Barlinek S.A.
W moim mieszkaniu wiszą takie trzy ciekawe pompony w kolorze żółtym, zielonym i pomarańczowym. Najlepiej wyglądają do wiosennej aranżacji kawalerki i są elementem upiększający bardzo tradycyjną aranżację mieszkania. Wszyscy znajomi, którzy mnie odwiedzają zachwycają się nimi i mówią, że wyglądają rewelacyjnie. Planuję podobnych elementów w mieszkaniu moich rodziców. Może wybiorę coś z opcji, które odnalazłam tutaj: zobacz inspiracje.

Te informacje pochłonęły Cię zupełnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej (http://www.archicom.pl/mieszkania-z-ogrodkiem/) danych na innych witrynach - odnajdziesz je, klikając w odsyłacz poniżej.

Może powiecie, na co fajnie będzie się zdecydować?

Tags: Wnętrza, pokój, dzieci, kącik, pomieszczenia