Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Wskazówki dotyczące światła w domu - co wybrać żeby czuć się komfortowo?

Posted on 20/03/2023 3:00pm

Pewnie każdy, kto przynajmniej raz zajmował się wykańczaniem swojego mieszkania wie znakomicie, iż nie jest to bynajmniej taka prosta kwestia jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Wykończenie domu z pewnością wymaga wielkiej ilości wolnego czasu, wielu dobrych pomysłów i wielkiej ilości gotówki. O ile bez dwóch pierwszych rzeczy można się obejść i zwyczajnie oddać zaprojektowanie domu dekoratorowi wnętrz, o tyle bez dużej ilości pieniędzy właściwie ani rusz. Oczywiście korzystanie z usług architekta wnętrz także jest kosztowne, dlatego na pewno lepiej jest urządzić dom samemu.


ideanie oświetlony salon
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Jednym z elementów, który jest wielce istotny, a na który często nie zwracamy większej uwagi, jest oświetlenie naszego domu - APD. Chyba każdy człowiek zdaje sobie znakomicie sprawę z tego, iż oświetlenie w mieszkaniu powinno być wysokiej jakości, bowiem od niego między innymi zależy nasze samopoczucie. Tymczasem zazwyczaj wybór lamp jest już ostatnim etapem wykańczania mieszkania, kiedy nie mamy już praktycznie żadnej siły na nic i po prostu wybieramy pierwsze lepsze nowoczesne żyrandole. Tymczasem na pewno warto poświęcić tej sprawie nieco więcej uwagi, bo nawet tanie oświetlenie sufitowe może być fantastycznym dopełnieniem wystroju naszego domu, a nawet zupełnie odmienić jego charakter. Jeśli masz mieszkanie urządzone w stylu nowoczesnym, wówczas niemal pewne jest, iż musisz zdecydować się na nowoczesne żyrandole, jednak nie zawsze istnieje taki obowiązek. Część ludzi obecnie decyduje się na urządzenie swoich mieszkań (porównaj polecane mieszkanie 2 pokojowe w ofercie Archicomu) przykładowo w stylu vintage - w takich sytuacjach oczywiście sprawdzi się na przykład lampa trójnóg wstawiona do sypialni - APD.


styowa lampa
Author: Ahmed Helal
Source: http://www.flickr.com
Możemy Ci praktycznie zagwarantować, że lampa trójnóg jest najmodniejszym dodatkiem najbliższego sezonu! Niezależnie od tego, na jaki typ oświetlenia się zdecydujesz, bez wątpliwości warto zamawiać je przez internet - w różnego rodzaju sklepach internetowych można dostać tanie oświetlenie sufitowe w praktycznie wszystkich wzorach i barwach - a dodatkowo zostanie Ci ono przywiezione przez kuriera prosto pod drzwi Twojego domu, co niewątpliwie bardzo pozwoli oszczędzić Ci czas - lampa trójnóg wygląda dość zabawnie. Nie zapominaj o żyrandolach! Dzięki fajnym lampom stworzysz fantastyczny klimat w Twoim domu.

Tags: Wnętrza, drzwi, jakość