Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Wypoczynek w mieszkaniu

Posted on 21/05/2022 7:39am

Obecnie ludzie żyją w biegu, zwykle pomiędzy pracą, rodziną, znajomymi, różnorodnymi zainteresowaniami, obowiązkami domowymi...Dało by się tak jeszcze wypisywać długo. Każdy walczy codziennie ze stresującymi chwilami. W całym tym biegu nie można jednak zapomnieć o relaksie. Nikt nie może pracować na najwyższych obrotach bez wytchnienia. najprzyjemniej nauczyć się relaksować we własnym mieszkaniu.


Miejsce na relaks

meble kuchenne   slider
Author: Mebel Rust
Source: Mebel Rust
Bardzo ważne jest, by w domu mieć miejsce, w którym czujemy się dobrze i bezpiecznie. Może to być sypialnia, może to być pokój dzienny. Dobrze jest przeznaczyć kilka chwil na przygotowanie sobie takiego azylu.

Uwaga! Opracowaliśmy dla Ciebie następny wpis - a w nim kompleksowa analiza (https://www.czystal.wroclaw.pl/sprzatanie-pobudowlane-wroclaw.html) na ten temat. Sprawdź koniecznie i życzymy miłej lektury.

Ciepłe, przytłumione światło, spokojne kolory, wygodny fotel albo sofa, miękki koc, może poduszki - właściwie niewiele, a jednak parę elementów może stworzyć nam idealne miejsce do odpoczynku. Przystosujmy je do swoich upodobań. idealnym rozwiązaniem, które wraca do łask są podnóżki. Gdy lubimy relaksować się w pozycji półleżącej, a nie mamy miejsca na sofę czy szezlong, podnóżek przed fotelem zda egzamin doskonale.

Znajdź czas dla siebie

Meble to przecież nie wszystko. Postarajmy się o to, żeby w naszym kąciku odpoczynku panował spokój. Jeśli nie możemy sobie pozwolić na wygospodarowanie całego pokoju dobrze jest zastanowić się nad zakupieniem parawanu, albo odseparowaniem się od reszty mieszkania w inny sposób. Da się do tego celu wykorzystać półkę z książkami, albo pas materiału podwieszony pod sufitem.

Każdy chce czasami czasu dla siebie. Musi odciąć się od wszystkiego - od pracy, domowników, mediów. Dlatego tak istotne jest, by w domu, w miejscu, w którym czujemy się doskonale, zaaranżować przestrzeń tylko dla siebie. Takie, w którym ze spokojem możemy poczytać książkę albo gazetę, posłuchać muzyki, albo zwyczajnie posiedzieć patrząc przez okno. Można tam postawić świece zapachowe, jeśli lubimy ich woń. Tak naprawdę ogranicza nas wyłącznie fantazja.

Nawet w niedużym mieszkaniu można znaleźć przestrzeń na kącik odpoczynku. Pomoże w tym sklep (link tutaj). Po stresującym dniu nie ma nic przyjemniejszego, niż odpoczynek z kubkiem pysznej herbaty. A sama świadomość, że przygotowaliśmy sobie takie miejsce może pomagać w poradzeniu sobie z codziennymi trudnościami.

Tags: sypialnia, mieszkanie, świece, regał