Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Żyrandole zrób to sam - styl niewielkim nakładem pieniędzy

Posted on 16/03/2022 1:16pm

Podoba tobie się cudowne pomieszczenie mieszkalne dokładnie jak z pisma, ale nie masz pieniędzy na kupno kosztownych sprzętów? Nie załamuj rąk. Musisz tylko włączyć wyobraźnię i ruszyć do dzieła. Poznaj wyjątkowe patenty na niestandardowe żyrandole i lampy i oszczędzaj kasę.


Szał na słoiczki
żyrandol
Author: Faruk Ateş
Source: http://www.flickr.com

Czy pamiętasz szklane opakowania od musztardy, które ludzie stosowali jako naczynia do kawy? Młode pokolenie pewnie to bawi, dla mnie to jednak kwintesencja pomysłowości i zaradności w pełnej krasie. Autentyczny duch DIY. Dzisiaj szał na słoiki powraca i nawet w restauracjach stosuje się je do serwowania trunków. Ja konstruuję ze słojów ekskluzywne lampy stołowe (więcej: ekskluzywne lampy stołowe), a precyzyjniej mówiąc lampiony – musisz tylko wyszorować szkło i umieścić w środku świeczkę. Niezły rezultat jesteś w stanie uzyskać, kolorując nasze dzieło farbami. Żadna gotowa lampa tak nie buduje atmosfery jak
lampa
Source: pixabay.com
płonąca świeca, a aromatyczna.
Oświetlenie z butelek
Butelki to idealny materiał do produkcji lamp i żyrandoli. Wystarczy zebrać trochę butelek zostawić sobie, sznur, coś do cięcia szkła i możesz wymyślać własne ekskluzywne żyrandole np.Sklep GaleriaOświetlenia.plyobraźnia. Jak zacząć? Od najtrudniejszego, czyli od odkrojenia dna. Aby wykonać to idealnie, musimy unieruchomić butelkę (można owinąć ścierką imadło). Dalej to przyciskamy nóż do wycinania szkła do butelki.


Okręcamy delikatnie butelką, kreśląc jednostajne cięcie na szkle. Szybkie stuknięcie i denko wyskakuje jak na zawołanie. Teraz wystarczy przepleść sznurek i wkręcić żarówkę. Super żyrandol można już używać. Jeśli lubisz rozmach, zwiąż parę sztuk za sprawą dratwy lub ramy z patyków, lub za pomocą rurek PCV. Pomysłów jest wiele.

Jak widać lampy ekskluzywne możesz zbudować własnoręcznie i nie trzeba tracić pieniędzy na zbyt drogie modele ze sklepu. Koniecznie zobacz: Sklep Ręczna robota dajSklep GaleriaOświetlenia.plląda wspaniale. Spróbuj zrealizować coś samemu, a przekonasz się, ile w tym radości. Zobaczysz, że przyjaciołom spodoba się, że samodzielnie tworzysz swoje przedmioty domowego użytku. Za kasę tego nie kupisz.

Tags: oświetlenie, akcesoria, lokum