Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Zainspiruj się NYC, czyli koncepcja fototapety w aranżacji mieszkania

Posted on 02/12/2021 7:20am

Wielkoformatowy druk ścienny może znaleźć się w pokoju dziennym, kuchni, sypialni, łazience, biurze bądź innych pomieszczeniach. Wszystko uzależnione jest od naszej fantazji i możliwości wnętrza. Wielkoformatowy druk to znakomity sposób na podążającą za trendami dekorację ściany. Co więcej, fototapeta wysokiej jakości jest bezproblemowa w naklejaniu i długotrwała. W czasopismach i na blogach wnętrzarskich znaleźć możemy różnorodne inspiracje na temat wykańczania wnętrz z wykorzystaniem fototapety, lecz największym uznaniem cieszą się kultowe motywy, takie jak te związane z Nowym Jorkiem.

aranżacja salonu
Author: Boa-Franc
Source: http://www.flickr.com
Nowy Jork obsypany lasem drapaczy chmur zachwyca mieszkańców oraz creoconcept przeszklone ścianki działowe podróżujących, niesamowicie inspiruje swą majestatycznością, bogactwem i wolnością. Dla tych, którzy są oczarowani Ameryką i chcą poczuć jej nastrój także w swoim lokum, fantastycznym rozwiązaniem na udekorowanie jednego z pomieszczeń jest fototapeta. Taka dekoracja to oryginalne zestawienie piękna fotografii oraz technologicznej potęgi druku. Inspiracje na wielkoformatowy druk to chociażby wysokie biurowce, które odbijają się w oceanie, żółte taksówki mknące przez tętniące życiem ulice miasta, portrety jazzowych gwiazd, grających w najsłynniejszych nowojorskich klubach. Jeżeli chcemy, aby jedną ze ścian w naszym lokum ozdobiła efektowna i ponadczasowa fototapeta, powinniśmy skorzystać z listy drukarni i wybrać dekorację ścienną, która najbardziej nam odpowiada. Można też wysłać fotografię swojego autorstwa i zamówić jego druk firmy TRITEX - (druk na tkaninach) w dużym formacie. To znakomity sposób na uwiecznienie wspomnień z podróży. Wybierając fototapetę zwróćmy nie tylko uwagę na to, co prezentuje ujęcie, lecz też w jaki sposób wykonano zdjęcie oraz jakie barwy się na nim znajdują. Wymienione czynniki są niesamowicie ważne, bo mogą zadecydować o tym czy dekoracja powiększy bądź zmniejszy optycznie mieszkanie. Zobacz: oglądaj nafototapeta z widokiem górskim
Author: jadawin42
Source: http://www.flickr.com
W przypadku małej łazienki czy niewielkiego salonu znakomitym rozwiązaniem będzie pejzaż wykonany, który wniesie do wnętrza głębię oraz sprawi, że pomieszczenie będzie sprawiało wrażenie przestronniejszego. Jeśli chodzi o kolorystykę fototapety do wyboru mamy te w pełnym kolorze, w sepii, biało-czarne, oraz fotografie wykonane nocą, gdy najlepiej widoczny jest urok nowojorskich biurowców. Wykorzystując tego rodzaju ozdobę musimy również pamiętać, aby dobrać właściwe kolory na pozostałe ściany, tak aby końcowy efekt aranżacyjny nie był zbyt przytłaczający, lecz wprawiał w miły nastrój. Polecamy: inspiracje.

Tags: dekoracja, ozdoba, zdjęcie, motywy