Twoje wnętrza, nasze pomysły

Znajdź inspirację dla siebie


Ta strona jest dla Ciebie

Poniżej znajdziesz mnóstwo pomysłów na aranżację wnętrz. Przeglądaj nowe projekty i wyszukuj je w odpowiednich kategoriach. Twój dom już nigdy nie będzie nudny!


Zrealizuj swoje pomysły na wnętrze salonu

Posted on 02/04/2019 7:43am

Jeśli planujesz uczynić, by twoje mieszkanie miało wyjątkową atmosferę, nie myśl o pospolitych tapetach. Odrzuć smętne farby, odłóż pędzle. W tym krótkim tekście dowiecie się, że jedynym słusznym pomysłem będą fototapety na ścianę. Z ich pomocą udekorujesz lokum w zupełnie nowoczesny sposób.


Wyobraź sobie, że możesz dobrać swoje ulubione fotki i zlecić wykonanie tapety na ich bazie. Czy to nie wspaniała sprawa? Malowniczy widok wprost na ścianie. Nowojorskie wieżowce jako dekoracje ścienne? Da się. Ujęcia z niezapomnianych wakacji, przywołujące słodkie chwile w którejś stronie świata? Parę kliknięć i już. Podziwiany piłkarz, gwiazda filmowa, bohater literacki? Od dziś mogą zerkać na ciebie ze ściany już na zawsze!

Twoja Galeria - fototapety
Source: Twoja-galeria.eu
Fototapety do kuchni mogą przemienić to pomieszczenie w lokal gastronomiczny z każdego zakątku świata. Wyimaginuj sobie, że robisz calzone lub pastę, a w tle umila pracę ci widok na cudny włoski krajobraz. Lub dusisz żabie udka podlane francuskim winem na tle panoramy Paryża. Rozwiązań znajdziesz całą masę, barierą jedynie wyobraźnia!

Po co umieszczać na ścianach reprodukcje obrazów (TU) w nudnych ramkach, skoro można przetransferować ulubiony obraz bezpośrednio na tynk? Jeżeli dostarczysz grafikę w odpowiedniej formie ludziom robiącym zlecenie, będziesz mógł przyjrzeć się każdemu detalowi malunku.

Podoba Ci się wpis treść? To przejdź do serwisu (http://www.normbud.pl/kategorie/technika-ppoz/systemy-mglowe-i-akcesoria/), aby zaznajomić się z ciekawymi informacjami na omawiany temat, które dla Ciebie opublikowaliśmy.

Od dziś możesz podziwiać cząstkę Luwru i innych najlepszych muzeów na ścianie swojego pokoju albo gabinetu.

Stawiam każde pieniądze, że twoje pociechy pokochają fototapety na ścianę. Sprawisz maluchom olbrzymią uciechę, dekorując ściany ich sypialni ukochanymi postaciami z bajek lub fantastycznymi widokami wyimaginowanych światów. Fototapety dla dzieci umożliwią wtopienie się pociechom w ich ulubiony świat jak nigdy przedtem. Zapytaj swoje pociechy o najpopularniejszą opowieść i sprezentuj im fototapetę!

Wybierz już teraz w sieci zakłady, które oferują wielkowymiarowy druk fototapet. Dobierz jeden z tysięcy wystawianych szablonów lub daj własną fotkę w rozsądnej rozdzielczości.

Czy przeczytany wątek był ciekawy, ale masz ochotę na następne? Pragniesz poznać link do artykułu (http://www.stanmal.pl/oferta-bramy.html)? W takim razie zachęcamy - trzeba jedynie najechać myszką.

I uczyń ze swego lokum wyjątkowe miejsce, którego na pewno nikt nie zapomni!

Tags: kuchnia, obrazy, dzieci, fototapety, ściana